et   ru  
  phone   +37258093291       mail   info@emgroup.ee    

Transportimine

trans

Meie ettevõte EuroMax Group on transpordi ja logistika valdkonna liider. Pakume Teile mittegabariitsete veoste kiiret transporti Venemaal, Euroopas, Skandinaavias ja SRÜ riikides. Meie töötajatel on laialdased kogemused ja professionaalsus, mis võimaldab teostada kaubaveo võimalikult kiiresti vastavalt klientide individuaalsetele soovidele taskukohaste hindadega.

Transpordi- ja logistikateenused

Meil on laialdased kogemused erinevat tüüpi mittegabariitsete veostega töötamisel. Oleme oma eksisteerimise jooksul välja töötanud tõhusad meetodid ohtlike kaupade veoks, erinevat tüüpi standardveoste autoveoks. Püsiklientidele oleme soovi korral valmis pakkuma projektiveoste transporti.

Meie autopargis on kõik transpordiks vajalikud sõidukid. Kõik masinad on heas seisukorras ning läbivad regulaarset hooldust ja töökorras oleku kontrolli. Need vastavad rahvusvahelistele nõuetele, mistõttu saab neid kasutada erinevat tüüpi kaupade transportimiseks. Autosid juhivad kvalifitseeritud juhid, kellel on pikaajaline kogemus rahvusvaheliste kaubavedude alal, mida kinnitavad arvukad sertifikaadid.

Meie töö üheks põhisuunaks on veoste vedu ja saatmine Euroopa riikides (Rootsi, Norra, Eesti jt), Skandinaavias, Balti riikides. Valime parima transpordimarsruudi, et toimetada mis tahes veos lühikese aja jooksul määratud asukohta.

Meie spetsialistidel on pikaajaline kogemus kaupade tollivormistuses. Nad vastutavad transpordilogistika eest, seega valivad nad välja ainult tõhusad transpordilahendused. Meie töötajad lahendavad kiiresti igasuguse keerukusega probleemi, võttes arvesse klientide individuaalseid soove.

Lisateenused

Lisaks transporditeenustele oleme alati valmis pakkuma järgmisi teenindusvõimalusi:

  • kiire tollivormistus;
  • juriidiline tugi;
  • kontroll kauba kõigi liikumiste üle;
  • kindlustus;
  • laoteenused;
  • vääramatu jõu olukordade kiire lahendus;
  • veoks kasutatava transpordi koordineerimine.

Oleme valmis arvestama kliendi individuaalsete soovidega, et muuta kaubavedu võimalikult mugavaks ja odavamaks.

Koostöö eelised

Meie ettevõttel on laialdased kogemused, mis võimaldab meil täita mis tahes keerukusega ülesandeid. Oleme alati valmis arvestama kõigi klientide soovidega. Nõustamiseks ja tellimiseks võtke meiega ühendust – aitame teil valida teie vajadustele parima kaubaveo variandi.

 
logo7a
EuroMax Group OÜ
E-post: info@emgroup.ee
Tel: +372 5809 3291
         
  Top.Mail.Ru      
         
© 2021 Your Company. All Rights Reserved. EUROMAX GROUP