et   ru  
  phone   +37258093291       mail   info@emgroup.ee    

Ehitus- ja remonditööd

Image

Meie ettevõte EuroMax Group pakub laia valikut ehitus- ja remonditöid üle Eesti. Meil töötavad kogenud töötajad, kellel on kõik vajalikud teadmised ja oskused ehituse ja remondi korraldamiseks mis tahes keerukusega objektil. Arvestame kõiki kliendi soove, püüame optimeerida kulusid nii palju kui võimalik, säästmata tulemuse kvaliteedilt.

Teenuste kompleks

Meie ettevõte tegeleb mis tahes keerukusega ehitus- ja remonditööde teostamisega. Oleme valmis tegema sise- või välistöid. Töötame erinevate objektidega: tööstus- ja haldusruumid, elamud.

Teenuste kvaliteetseks täitmiseks kasutame kaasaegseid tehnoloogilisi lahendusi ja ära reguleeritud tehnoloogiaid. Aitame valida töökindlaid ja vastupidavaid materjale, mis ei kaota oma funktsionaalsust kogu tööperioodi jooksul.

Arvestame konkreetse objekti eripäradega, et teostada töid olemasolevaid konstruktsioone ja kommunikatsioone kahjustamata. Meil töötavad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kes tegelevad meie klientidele individuaalsete projektide väljatöötamisega.

Teostame erinevaid tehnoloogilisi protsesse vastavalt kaasaegsetele standarditele. Demonteerime ja paigaldame ehituskonstruktsioone, inseneriseadmeid, maa-aluseid kommunikatsioone. Teostame erinevaid fassaadi- ja maalritöid hoone välisilme renoveerimiseks. Kõik tööd tehakse väljakujunenud ja ajaproovitud skeemide järgi, mis võimaldab saavutada kvaliteetseid ja vastupidavaid tulemusi.

Tegeleme selliste teenuste osutamisega:

  • sisetööd - pakume seinaviimistlust, santehniliste seadmete paigaldust, elektriseadete vahetust ja muud;
  • maalritööd - vastutame ruumi välimuse muutmise eest kvaliteetsete materjalide abil;
  • santehnika vahetus - vahetame vanad seadmed uute vastu, rajame kommunikatsioone;
  • elektrimontaažiteenused - vahetame juhtmestiku, ühendame elektriseadmed;
  • fassaadi- ja betoonitööd - tagame igasuguse keerukusega tööde teostamise;
  • erinevat tüüpi plaatide paigaldamine.

Kasutame ainult kaasaegseid materjale, mis on vastupidavad ja töökindlad. Teostusega tegelevad ainult kvalifitseeritud meistrid, kellel on suured kogemused ja teadmised.

Koostöö eelised

Meie ettevõte pakub rendile töövõtjaid, kes aitavad teostada igasuguse keerukusega töid. Garanteerime tulemuse – remonditud objekt teenib veel palju aastaid. Võtke meiega ühendust – aitame leida parima lahenduse.

 
logo7a
EuroMax Group OÜ
E-post: info@emgroup.ee
Tel: +372 5809 3291
         
  Top.Mail.Ru      
         
© 2021 Your Company. All Rights Reserved. EUROMAX GROUP